ثبت نام کنید
خرید نهایی 0

مشتریان عزیز می توانند در مراحل خرید بین سه شیوه پیک موتوری پست سفارشی و یا باربری یکی را انتخاب کنند , لازم به تذکر است این انتخاب تنها ترجیح خریدار را مشخص می نماید و با توجه به شرایط خاص امکان به تغییر روش ارسال به صلاح دید کارشناسان واحد مرسولات جامع ابزار وجود خواهد داشت در بیشتر اوقات همان روش ارسال ترجیحی مبنای روش ارسال خواهد بود .

سفارشات مناطق 22 گانه شهر تهران از طریق پیک موتوری ارسال میشود , همچنین سفارشات استان البرز روزانه تحویل میشود .

سفارشات دیگر شهرها از طریق پست سفارشی یا باربری یا از طریق ترمینال اتوبوس رانی یا دفاتر تعاونی واقع در ترمینال ها مثل ترمینال جنوب , غرب , شرق ارسال خواهد شد.

 

 سفارشات برای جزیره کیش و قشم چابهار و بندرماهشهر و عسلوییه از طریق باربری یا پست با تصمیم کارشناسان واحد مرسولات جامع ابزار ارسال میشود . پست سفارشی به تمام نقاط کشور محموله مشتریان را ارسال میکند , پس از اینکه سفارش شما از طرف جامع ابزار به پست سفارشی تحویل داده شود شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید . شما میتوانید از طریق صفحه پیگیری سفارش خود را پیگیری کنید البته در صورتی که با جامع ابزار تماس بگیرید این پیگیری توسط تیم پشتیبانی انجام خواهد شد .

لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلف در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ میدهد خریداران با خرید خود این امر را میپذیرند که حق انتخاب روش ارسال را بر عهده کارشناسان جامع ابزار گذاراند

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مروبطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.