ثبت نام کنید
خرید نهایی 0
نوآوری مداوم برای بیش از 85 سال
سه شنبه ۰۴ دى ۱۳۹۷
0 نظر
307 بازدید

نوآوری مداوم برای بیش از 85 سال

 

شرکت ساخت ابزارآلات میلواکی یک شرکت تولید کننده پیشرو در صنعت تولید ابزارهای با کارایی بالا ، لوازم جانبی و ابزارهای دستی برای کاربران حرفه ای در سراسر جهان است.

از زمانی که شرکت ساخت ابزار آلات میلواکی در سال 1924 آغاز به کار کرد، این شرکت در این صنعت همواره دوام و عملکرد بالا  را به ارمغان آورده است. شرکت میلواکی با تعهد بی قید و شرط در ارائه نوآوری، به تمرکز بر ارائه راه حل های نوآورانه و متخصصان حرفه ایی ادامه می دهد. این شرکت از طریق به کار گیری فناوری لیتیوم - یون، همانطور که در سیستم های M12، M18 و M28 ، لوازم جانبی صرفه جویی کننده در زمان و یا ابزارهای دستی نوآورانه دیده می شود ، تلاش دارد راه حل های پیشرفته ای را برای ابزارهایی ارائه دهد که افزایش بهره وری و دوام بی نظیر را شامل می شوند.

برای انجام این کار، شرکت میلواکی زمانی را برای کار کردن با صنعت گران واقعی اختصاص می دهد تا نیازهای دائم در حال تغییر در محیط کار را درک کند و تشخیص دهد که چگونه آنها می توانند راه حل های بهتری را ارائه دهند که به کاربران کمک خواهد کرد سریع تر و آگاهانه تر کار کنند. شرکت میلواکی می داند که صنعت گران حرفه ای به چیزهای کوچک اهمیت می دهند. آنها به جزئیات کوچکی که باعث تفاوت زیادی می شوند توجه می کنند. این تمرکز کاربر نه تنها منجر به ارائه راه حل هایی برای چالش ها در محل کار می شود ، بلکه باعث نوآوری در هم آمیخته در تمام خطوط تولید می شود.

 

از زمان معرفی ابزار Hole-Shooter در سال 1924 - نخستین دریل سبک وزن، قابل حمل، با اندازه یک چهارم اینچ - شرکت ساخت ابزار آلات میلواکی سنت تولید ابزارهای برقی نوآورانه با  کارایی بالا را که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای همیشه در حال تغییر کاربران حرفه ای بوده است را ادامه داده است.

دریل با زاویه راست، اره برقی الکتریکی قابل حمل، اره دو طرفه Sawzall، دریل  Hawg High Torque و اره دو طرفه Super Sawzall فقط برخی از محصولات برجسته شرکت میلواکی در طول 85 سال کار این شرکت بوده اند. امروز، میلواکی بیش از 500 ابزار و 3500 لوازم جانبی را تولید می کند که بیش از هر سازنده دیگری ابزارهای با کارایی بالا ارائه داده است. ما دوست داریم فکر کنیم که با استفاده از ابزار برقی میلواکی، عملکرد کاری شما افزایش می یابد.

ترکیبی از ایده های نوآورانه و طراحی با قابلیت اطمینان بی نظیر در شرکت میلواکی توانایی منحصر به فردی به این شرکت داده است. محصولات ساده میلواکی بهترین ابزارآلاتی هستند که شما می توانید خریداری کنید.

ارتباط با هنری فورد

ظرفیت پیشرفت های بی نظیر از سال های افتتاح این شرکت، یکی از ویژگی های نام تجاری میلواکی است. این شرکت را پیترسون یک تولید کننده جوان ابزارآلات افتتاح کرد. در پایان جنگ جهانی اول، هنری فورد، مدیر شرکت خودروسازی، یک مشتری معمولی، پیشنهاد جالبی به پیترسون داد: تولید یک دریل برقی کوچک با ظرفیت 1/4 اینچی و قابل حمل. این چالش باعث ارائه ابزار Hole-Shooter شد، که نخستین و سبک وزن ترین دریل صنعتی بود. فورد با شور و شوق زیاد Hole-Shooter  را تایید کرد. مدل های قبلی دریل دو دسته ابزارهایی با  کارایی بالا بودند که تنها قوی ترین مکانیک ها می توانستند با آنها کار کنند. Hole-Shooter یک نوآوری در این صنعت محسوب می شد.

هنگامی که کارخانه پیترسن دچار یک فاجعه آتش سوزی شد، همکار او سیبرت این کسب و کار را با هد ف توسعه HOLE-SHOOTER تحت شرکت تازه تاسیسش، شرکت میلواکی ادامه داد. شرکت میلواکی ابتدا در کار تعمیر ابزارآلات بود. و با گوش دادن به نظرات کاربران، فرصت های ناشناخته ای را برای ارائه راه حل های جدید برای مشتریان خود ا یجاد کرد. مهندسان این شرکت به طور مداوم فرصت هایی را برای ارائه راه حل های نوآورانه و الکتریکی که بهره وری را برای کاربر افزایش می دهند، بررسی کرد ند. با استفاده از نتایج حا صل از هر دو تحلیل رقابتی و بازخوردهای کاربران، ابزار HOLE-SHOOTER قوی تر و با دوام تر شد، درست همان چیزی است که بازار در صنعت خودرو و فراتر از آن در بخش صنعت با  کارایی بالا تر در بخش متالورژی می خواست. میلواکی همچنین تولید موتورهای اسب بخار را آغاز کرد تا انعطاف پذیری بیشتری در محصولات خود را ارائه دهد و باعث افزایش بهره وری، عمر طولانی تر، نگهداری کمتر و ظرفیت بیشتر ابزارآلات شود. استانداردهای بالا برای محصولات میلواکی به زودی آن را در رتبه بندی تجهیزات از سوی دولت ایالات متحده در سطح بالا قرار دادند، و ابزارآلاتی از جمله دستگاه شن زنی الکتریکی، خرد کن دستی قابل حمل و یک دریل چکش برقی 3/4 اینچ ساخته شده برای کارهای دریایی در این زمینه نقش مهمی داشته اند.

سال های اولیه آغاز کار

همانطور که شهرت میلواکی برای نوآوری و کیفیت بالا افزایش یافت، دیگر متخصصان در این صنعت شروع به ارتباط با این شرکت کردند تا ابزارآلات خود را ارتقا دهند. جوشکاران می خواستند یک سندر / گریندر آسان کارایی بالا داشته باشند تا نیازهای کاری آنها را برطرف کند. راه حل ارائه شده توسط میلواکی: یک مد ل کاملا متعادل و با اسب بخار منفرد و 15 پوند. در سال های پس از جنگ، خط تولید سندر / گریندر دارای یک ویژگی جدید شد: یک کلاچ فنری برای جلوگیری از پس زدن و نرم و صاف عمل کردن. این ویژگی بسیار محبوبیت یافت و بعدها خط تولید اره دایره ای اضافه شد. اما طراحان میلواکی تنها به ویژگی های مطلوب توجه نداشتند. محصولات پیشرویی در حال ارائه بودند که در حال تغییر چهره صنعت تولید ابزارهای پر برق بود.

ابتدا اختراع دریل  1/2 اینچ راست زاویه در سال 1949 بود و اولین ابزاری بود که به تکنسین های برق و لوله کش ها اجازه می داد تا کار خود در شرایط محدود انجام دهند. گام بعدی رو به جلو ارائه ابزار SAWZALL Recip Saw در سال 1951 بود. این ابزار پیشرو نخستین اره آهن بری الکتریکی قابل حمل بود و از مکانیسمی دو طرفه با تنها سه قسمت متحرک استفاده می کرد. این ابزار به اندازه کافی با دوام بود تا بتواند در برابر حجم کاری با  کارایی بالای روزانه مقاومت کند و دیگری طیف وسیعی از تیغه های Sawzall Recip Saw که کاربر را قادر می سازد تا همه انواع مواد را اره کند و طبق خواسته بازار آنها را تحویل دهد.

پیشرو در صنعت

با رشد و گسترش صنعت ساخت و ساز خانه در ایالات متحده، ابزارآلات پر برق میلواکی تبدیل به یک عنصر کلیدی در ساخت و ساز در آمریکا شد ند، و تبد یل به یکی ازشناخته شده ترین ابزارها برای کار کردن در شرایط کاری سخت شد ند. در دهه 1960، میلواکی رهبر بازار شد. خطوط تولیدی جد ید گسترش یافتند و این شرکت توانایی های ساخت خود را ارتقا داد تا اینکه تقاضا ها را برآورده کند.

تغییر مالکیت این شرکت در دهه 1970 که تبد یل به بخشی از Amstar شد و افزایش بازار ابزارهای پر برق هیچ تغییری را در تمرکز این شرکت بر بخش ابزارهای حرفه ای یا افزایش ظرفیت این شرکت به وجود نیاورد. ابزارهای حرفه ای با قیمت های بالاتر به فروش می رسیدند و در کیفیت و دقت بالاتری داشتند. در ترکیب با موقعیت پیشرو میلواکی، ابزارآلات حرفه ای تری ارائه شدند و به دنبال آن وفاداری متخصصان حرفه ای به این ابزارآلات بیشتر شد.

در دهه 1970 میلواکی چندین محصول جدید از جمله Hole Hawg را معرفی کرد، که اولین دریل  مخصوص حفاری های بزرگ بین ستون ها و تیرها در ساخت و ساز مسکونی بود. میلواکی همچنین اولین دریل پیستول حرفه ای1/2 اینچ با نام، Magnum Hole-Shooter را معرفی کرد و اولین گریندر با زاویه 4-1/2را در آمریکا تولید کرد. علاوه بر این، میلواکی همچنان ابزارهای حفاری اصلی خود را ارتقاء بخشید. ابزار Super Sawzall Receip Saw تا قبل از ارائه در بازار و تعیین یک استاندارد جهانی جد ید برای اراه های دو سویه دو سال تحت آزمایش قرار گرفت تا با عملکرد سریع و کاهش لرزش به بازار ارائه شود.

میلواکی همچنین انقلابی در دسته ای از اره های قابل حمل به وجود آورد و با ارائه اره برقی Deep Cut Band Saw در اوایل دهه 1980 باعث تغییری در بازار شد. این ابزار با همان ساختار جمع و جور ابزار کوچکتر خود، ظرفیت برش 4-3/4” x 4-3/4 بزرگتر و سرعت برش سریعتر را در حالی که وزن کمتری داشت، ارائه می داد. میلواکی با ارائه این ابزار به عنوان یکی از رهبران بازار برای گروه Band Saw شناخته شد و میلواکی Band Saw همچنان محصولی است که متخصصان در سرتاسر جهان به آن اهمیت زیادی می دهند.

با داشتن تعهد در زمینه کیفیت و دوام، میلواکی اولین سازنده ابزارآلات برقی داخلی با گواهینامه ایزو برای همه ابزارآلات آن تا اواسط دهه 1990 بود.

تمرکز بر روی کاربران حرفه ای.

توجه میلواکی به دنبال یافتن و پاسخگویی به نیازهای کاربران حرفه ای بوده است، زیرا که برای این شرکت وفاداری به این برند اهمیت داشته است. اگر چه دسته گسترده محصولات ارائه شده توسط این شرکت چشم انداز فروش انبوه را می داد، اما میلواکی مصمم بود که با ارائه ابزارهای پیشرفته ای که طراحی شده برای حرفه ای ها بود برند برتر باشد و خدمات پشتیبانی مشتری را برای ارائه خدمات تمام وقت ارائه داد. این ابزارها عمدتا از طریق نمایندگی مجاز، تامین کنندگان متخصص، شرکت های پستی و آنلاین به فروش می رسند. تعهد نام تجاری به کاربران حرفه ای آن، باعث شده است تا این کاربران آن را چیزی بیش از یک نام تجاری بدانند، و این برند را یک شریک واقعی در کار می دانند، که باعث بهبود بهره وری و ایجاد تفاوت در انجام کار برتر می شود و در عین حال نگرانی های کاربران در مورد تاثیر فیزیکی چنین ابزارهای برقی برطرف می کند.

شعار این شرکت : هیچ چیز به جز انجام وظیفه با  کارایی بالا ، کاملا نشان دهنده تعهد این شرکت در ارائه محصولات با کارایی بالا است. در سال 1999، در جشن سالگرد 75 سالگی، شرکت میلواکی تولید نسخه محدود SAYS، SAWZALL Plus Recip Saws و MAGNUM Drills را به عنوان ابزارهای نمونه ارائه کرد که از طرف کاربران وفادارشان به شدت پذیرفته شدند.

تا همین اواخر، میلواکی پس از آنکه Amstar توسط شرکت Atlas Copco در سال 1995 خریداری شد، باز هم مشتریان خود را حفظ کرد. میلواکی به عنوان بخشی از بخش ابزارآلات برقی این شرکت سوئدی، توانست حضور نام تجاری خارج از بازار داخلی خود را در خارج از آمریکای شمالی افزایش دهد.

توضیحی در زمینه لیتیوم – یون.

تحقیق و توسعه همچنان نقش اصلی را در موفقیت شرکت ایفا می کند. گامی مهم دیگر در سال 2005، پس از سالها توسعه و سرمایه گذاری چند میلیون دلاری روی داد، هنگامی که میلواکی فناوری را اختراع کرد که به آنها اجازه استفاده از لیتیم یون در ابزارهای برقی را می داد. این فن آوری با راه اندازی موتورولا V28  لیتیوم - یون انقلابی به وجود آورد و خط ابزارهای بی سیم معرفی شد. با استفاده از پرونده های ثبت اختراع که بیش از 40 اختراع ثبت شده در ایالات متحده و جهان به ارمغان آورد ند، میلواکی تبدیل به  یک شرکت پیشرو در زمینه نوآوری ابزارهای برقی لیتیوم یون شد.

باطری V28 میلواکی توانست زمان کار کردن ابزارها را به دو برابر افزایش دهد و حدود 50 درصد برق بیشتر از یک با تری 18 ولت سنتی نیکل کادمیوم با وزن مشا به داشته باشد. همچنین این شرکت عملکرد فشرده سازی را ارائه داد و فرصت هایی را برای ارائه ابزارهای برقی قدرتمند و بدون سیم فراهم کرد. این نوآوری منجر به ارائه یک سری محصولات شد، و جوایز متعددی در این زمینه کسب کرد. به زودی این شرکت متوجه شد که مزیت قابل توجهی از برق با لیتیوم یون به دست آورده است که فرصتی برای سرمایه گذاری در بازار محبوب 18V را فراهم می آورد. ابزارهای کادمیوم نیکل 18 ولت میلواکی موجود که طراحی شده برای فعال سازی مجدد از  سیستم V-18 لیتیوم یون جدید هستند به زودی به محصول بی سیم میلواکی افزوده شد ند.

نوآوری در هم آمیخته.

در ژانویه سال 2007، استیون ریچمن رئیس کمپانی ابزارهای الکتریکی میلواکی شد و این شرکت تبدیل به شرکتی شد که نه تنها برای ابزارهای با  کارایی بالا شناخته می شد بلکه برای نوآوری های در هم آمیخته نیز شناخته شده بود. تحت رهبری او، این شرکت بار دیگر مورد توجه بیشتر کاربران حرفه ای قرار گرفت، و سرمایه گذاری زیادی در توسعه محصول جدید و ارائه راه حل های نوآورانه برای ابزارهای لوله کشی، برق، HVAC و MRO صورت  گرفت. نوآوری در هم آمیخته به عنوان یک عامل مهم برای این شرکت تبدیل شد، اصطلاحی که برای توصیف محصولاتی استفاده می شود که نه تنها تکنولوژی نوین در سطح جهان را ارائه می دهند بلکه سطوح عملکرد و بهره وری بی نظیری را برای کاربر ایجاد می کنند، و حتی می توانند راه کار خود را در آینده نیز تغییر دهند.

به جای اینکه فرض بر این باشد که کاربر چه چیزی نیاز دارد، میلواکی این نوآوری را با خروج از محل کار، همراه با متخصصان حرفه ای، برای درک چالش هایی که از زمان بیدار شدن در صبح تا زمان خواب آنها در شب نیاز دارند طراحی کرده است. این امر به شرکت اجازه می دهد راه حل هایی را ارائه دهد که مشکلات روزمره را حل می کند، و ایمنی را افزایش می دهد و بهره وری را به حداکثر می رساند.

شرکت ساخت ابزار آلات میلواکی همچنین از توانایی خود برای به دست آوردن این نوآوری در هم آمیخته به بازار به عنوان سریع ترین راه ممکن افتخار می کند. این کار با حذف بوروکراسی سازمانی، تمرکز بر نیازهای کاربران اصلی خود و ایجاد تمام نیازهای لازم برای توسعه محصول داخلی صورت می گیرد. شرکت میلواکی  می تواند محصولات جد ید تری را سریع تر و موثرتر تولید کند، و برای این منظور طراحی صنعتی و مهندسی اولیه و توسعه موازی را مد نظر قرار می دهد.

راه حل هایی برای متخصصان حرفه ای

همانطور که تکنولوژی باتری لیتیوم یون میلواکی همچنان بهبود یافته است، این شرکت یک خانواده از ابزارهای برقی M18  لیتیوم - یون و یک خانواده از ابزارهای لیتیوم یون کامپکت M12 با هد ف ارائه نوآوری در هم آمیخته در زمینه ابزارهای لوله کشی، برق، HVAC و MRO را ارائه  کرد.

سیستم بی سیم M18 به عنوان ترکیبی نها یی از برق حرفه ای، عملکرد شدید و ارگونومی برتر طراحی شده است. با به کار گیری فناوری های ثبت شده، موتورهای نوآورانه، الکترونیک پیشرفته و بهترین تکنولوژی باتری این صنعت، خانواده M18 از ابتدای تاسیس این سیستم، سریعترین سیستم 18V بی سیم در بازار بوده است.

سیستم بی سیم M12 به منظور ارائه دوام و برق در صنعت به اندازه ای حرفه ای طراحی شده است که قابلیت رقابت بسیار بالایی دارد. میلواکی فضای جد یدی در بازار ابزارهای برقی حرفه ای با سیستم M12 ایجاد کرد و با تبدیل ابزارهای غیرفعال دستی مانند کابل و لوله های برقی مسی به نیروی کار پیشرفته با فن آوری باتری امکان جدیدی را فراهم آورد.

با استفاده از همان نوآوری و رهبری، میلواکی با گسترش فن آوری های منحصر به فرد صنعتی، بخش لوازم جانبی ابزار خود را گسترش داد. در سال 2008 میلواکی طیف وسیعی از لوازم جانبی برش را با نام BIG HAWG و طیف وسیعی از تیغه های SAWZALL Recip Blade را توسعه داد و طیف وسیعی از برنامه های کاربردی را برای کاربران در زمینه سیستم های تهویه مطبوع، برق، لوله کشی و تعمیر و نگهداری و تعمیرات عرضه کرد. از طریق پیشرفت در ساختار  هندسی کسب و کار لوازم جانبی میلواکی همچنان رو به رشد است. این نوآوری های جدید به سرعت مشتریان جدید را به دست آورد و وفاداری هزاران کاربران نهایی موجود میلواکی را حفظ کرد. کسب و کار لوازم جانبی شکوفا شد و در سال 2009 میلواکی خط جدیدی از لوازم جانبی تحت تاثیر قرار داد تحت مارک SHOCKWAVE را راه اندازی کرد تا به بازار رو به رشد مصرف کنندگان آنها پاسخ دهد. با توجه به محبوبیت در حال رشد Drivers Impact، فرصتی برای نوآوری و ارائه یک راه حل بود که بتواند به نیاز شدید به این ابزار پاسخ دهد. با ارائه عملکرد بالا ، SHOCKWAVE این کار را انجام داد و تا 10 برابر بیشتر از رقابت عرضه کرد.

در سال 2009، میلواکی فرصتی را برای ارائه تغییرات مناسب فراهم کرد. میلواکی با استفاده از پایگاه کاربری قوی در برق، HVAC / R، MRO و بازسازی، راه اندازی چند راه حل افزایش بهره وری در رده تست و اندازه گیری را راه اندازی کرد. از لحاظ مهندسی، محصولات جدید به طور استثنایی برای استفاده توسط متخصصان برق و تکنسین های HVAC / R هستند.

ارائه ابزارهای  جدید فرصتی دیگر را برای ارائه نوآوری به کاربران اصلی میلواکی فراهم کرد و در سال 2010 برای ابزار Hand Tool یک واحد کاملا جدید کسب و کار را راه اندازی کرد. با یک رویکرد متمرکز برای درک نیازهای کاربر نهایی، هر ابزار به طور کامل توسط میلواکی طراحی و مهندسی شد تا ویژگی های نوآورانه ای را ارائه دهد که راه حل های خاصی را برای صنایع برق، مکانیکی، HVAC، MRO و Remodeling ارائه دهد. توجه میلواکی به نوآوری و بهره وری و ارائه ویژگی های جدید و ارائه یک استاندارد جدید برای متخصصان حرفه ای بسیار مهم است.

میلواکی مأموریت خود را برای تمرکز بر طراحی راه حل های جدیدی که باعث می شود تا متخصصان در محل کار بهتر عمل کنند به خوبی انجام داده است، صرف نظر از اینکه آیا راه حل های برق یا باتری، تجهیزات آزمایشگاهی، لوازم جانبی یا ابزار دستی باشند. تلاش آنها برای بهبود بهره وری در محل کار همچنان برای کمک به تحریک افزایش نوآوری و طراحی ادامه دارد.

نسل بعدی : دستگاه های بدون سیم

کار بر روی توسعه نسل بعدی فناوری لیتیوم یون ادامه دارد و منجر به معرفی باتری های RED LITHIUM در سال 2010 شد. این ابزار کاملا با تمام محصولات بی سیم M12 و M18 سازگار است، و باتری های REDLITHIUM جدید تا 40٪ زمان بیشتری را ارائه می دهند ، 20٪ بیشتر برق و 50٪ بیشتر از دیگر محصولات لیتیوم در بازار قابل شارژ هستند.

میلواکی به عنوان رهبر در فناوری بی سیم، پیشرفت هایی را در موتورها، الکترونیک و قابلیت های باتری ادامه داده است. با این پیشرفت ها، فرصتی برای به چالش کشیدن عادت های متعارف در مورد اینکه چه نوع ابزار می تواند راه حل های بی سیم مناسب باشد، به وجود آمد.

در سال 2012، این شرکت با معرفی موتورهای M18 و M12، خطوط منحصر به فردی از ابزار برقی بی سیم طراحی شده برای بهره وری بی نظیری را ارائه داد. میلواکی سه تکنولوژی پیشرفته را در بر می گیرد: موتور POWERSTATE، فن آوری باتری REDLITHIUM و REDLINK PLUS Intelligence، برای ارائه یک دسته جدید که در زمینه دوام، زمان اجرا و عملکرد حرفه ای برای افراد حرفه ای مناسب هستند.

در سال 2013، میلواکی، برنده جایزه M18 FUEL با ارائه تغییرات جدیدی در محصولات خود شد. هر کدام از ویژگی های ارتقاء یافته که رقبا آنها را می شناختند، شامل محصولات جدید شامل موتور M18 FUEL SAWZALL ، M18 FUEL 6-1 / 2 اره دایره ای، (4) سوئیچ های M18 FUEL Torque Torque و (2) M18 FUEL 4-1 / 2 – 5 ارتقا یافتند.

ترکیب راه حل های میلواکی قادر است که افزایش بهره وری را ادامه دهد و به پیشرفت ها در موتورها، باتری های لیتیوم- یون و الکترونیک و همچنین صنعت و روش های نصب و راه اندازی جایگزین کمک کند. در سال 2014، شرکت ساخت ابزار آلات میلواکی Unlocking Logic Unlock را برای اولین بار در سری ابزارهای نیروی

محرکه ای که در سال های آتی عرضه خواهد شد، فراهم کرد تا بهره وری در حال تغییر را برای کاربران اصلی میلواکی عرضه کند.

چرخه کاری میلواکی بر توسعه محصول و توسعه نام تجاری متمرکز است، که این شرکت را به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه نوآوری در هم آمیخته قرار داده است، که فراتر از الزامات کاربر نهایی و ارائه راه حل های افزایش بهره وری است.

تغییر شیوه کار

میلواکی بر اساس سرعت بی سابقه، چابکی، نوآوری و کیفیت تعریف شده است. آنها برای برتری عملیاتی تلاش می کنند تا بهترین محصولات را عرضه کنند که نیازهای کاربران نهایی را برآورده می کند. برای تولید چنین نوآوری به مردم نیاز دارد؛ افراد حرفه ای که از ابزار برقی و تیم های تولیدی استفاده می کنند که ایده ها را به محصولات تبدیل می کنند. یک مثال از این راه حل تیم مشاغل است. این تیم با مشارکت کاربران حرفه ای روزانه برای درک نیازها و ارائه راه حل هایی که باعث افزایش بهره وری می شود عمل می کند، در حالی که فقط یک قطعه از این پازل، قطعا بخش مهمی از روند توسعه محصول است.

علاوه بر این، با ایجاد مشارکت با دانشگاه های برتر از سراسر جهان، میلواکی متعهد به جذب بهترین استعدادها برای ارائه نوآوری و پیشبرد فن آوری است. میلواکی در گروه TTI، نقش مهمی در برنامه توسعه رهبری TTI ایفا می کند که این گروه را قادر می سازد تا رهبران آینده را با فراهم ساختن نیروهای مهندسی، فروش و بازاریابی ، برای یادگیری و تجربه کردن جنبه های مختلف عملیاتی شرکت آماده کند. این برنامه به دنبال ایجاد یک گروه از افراد برجسته  با استعداد برای راه اندازی TTI در طولانی مدت است. وضعیت میلواکی به عنوان یک مجموعه استاندارد برای عملکرد آن بینش کلیدی را در مورد نقش حیاتی نوآوری برای چنین افرادی ارائه می دهد.

با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، هدف دیگری همچنان ادامه دارد: نوآوری در هم آمیخته. نوآوری در هم آمیخته بازی را تغییر می دهد. ایجاد تقاضای تازه و بازارهای جدید، نقش نوآوری در هم آمیخته این است که ارائه فناوری جدید به جهان و سطوح بی نظیری از عملکرد و بهره وری به کاربر، و تغییر شیوه کار در آینده انجام شود. از زمان تأسیس این شرکت در دهه 1920، همیشه تلاش برای صعود در بعد عملکرد، مشخصه شرکت بوده است. تحت TTI، میلواکی همچنان به ارائه راه حل های پیشرفته برای ابزارها ادامه می دهد.

جمع آوری شده توسط گروه بازرگانی جامع ابزار هر گونه کپی برداری از این مطالب پیگیرد قانونی دارد .

www.jameabzar.ir

 

فروشگاه آنلاین
جامع ابزار
ابزار
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مروبطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.