ثبت نام کنید
خرید نهایی 0
UNIOR
شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸
0 نظر
594 بازدید

 

گروه صنعتی UNIOR

شرکت اروپایی پیشرو

UNIOR یک شرکت بین المللی مشهور است که دارای تخصص عالی در زمینه فلزکاری است. UNIOR با توسعه کسب و کار خود، خود را به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی صنعت خودرو معرفی کرده است. این گروه با بهره گیری از دکوراسیون و با طراحی ابزارهای اصلی با کیفیت، برای هر دوی آماتورها و حرفه ای ها رهکارهایی را فراهم آورده است. با توجه به درک جامع UNIOR از فرآیندهای تکنولوژیکی، این گروه یک شریک عالی در توسعه راه حل های فلزکاری خودکار است.

UNIOR با برنامه فروش خود، نیازهای خاص بازار را برآورده می کند و طیف وسیعی از ابزارهای ویژه برای این منظور را در میان مهمترین تولید کنندگان ارائه می دهد.

کاربران همچنین می توانند ابزارها را با کمک دستگاه های بررسی خاص تست کنند. UNIOR با ارائه فهرست های تخصصی برای دوچرخه ، ماشین، برق، موتورسیکلت، کارهای صنعتی و دیگر گروه های مختلف، ابزارهای خود را به محدوده حرفه ای نزدیک می کند.

ریخته گری قطعات                  

گواهینامه کیفیت

با بهره گیری از ریخته گری فولاد و ماشین کاری ، ما قطعات ریخته گری شده را برای مکانیسم های کنترل و گیربکس ها، بخش های پشتیبان شاسی، قطعات برای محور محرک و بخش های ریخته گری آهنی برای مشهورترین سازندگان اروپایی و جهانی وسایل نقلیه فراهم می آوریم از جمله : VW، Audi، Renault، Dacia، BMW ، ZF LemfOrder & ZF Lenksysteme، Jtekt، GKN، Arvin Meritor، BPW، Schaffler KG، Betek و Cimos. گواهینامه های مختلف، آزمایش ها و جوایز عالی، کیفیت قطعات ریخته گری شده ساخته شده در UNIOR را تایید می کنند.

SINTER

تامین کننده همیشه در حال توسعه

UNIOR با ارائه بالاترین قطعات با کیفیت مناسب، در میان مهمترین تامین کنندگان صنعت سیستماتیک خودرو طبقه بندی شده است. محصولات ساخته شده توسط UNIOR در مجموعه های فرمان و مکانیزم چرخ دنده خودروهای معتبر مانند BMW، Audi، VW و Volvo به کار برده می شوند. UNIOR همچنین قطعات برای اتصالات، اسلایدر، ریخته گری روتور برای پمپ های بنزین، یاتاقان های خود روانکاری، استاتور ها و روتور ها برای موتورهای الکتریکی، چرخ دنده، میله ها و فلنج ها و غیره را فراهم می کند.

ماشین های ویژه

فلزکاری اتوماتیک

تجهیزات مکانیکی UNIOR راه حل های جامعی را ارائه می دهند، که از مرحله اول تا محصول نهایی را شامل می شوند.

علاوه بر دستگاه های مخصوص CNC برای کار ریخته گری آلومینیوم و یا بخش های ریخته گری، UNIOR همچنین سلول های تولید انعطاف پذیر، ماشین آلات حفاری برای حفاری عمیق، قطعات شاسی، ماشین آلات با میز دوار و ماشین های خاص را ارائه می دهد. UNIOR تامین کننده ماشین آلات برای تولید کنندگان مشهور اتومبیل مانند VW، BMW، Audi، Daimler و غیره است.

ابزارهای دستی

نام تجاری مورد اعتماد صنعتگران

توسعه ابزارهای UNIOR به طور مداوم به پایه الزامات مد نظر افراد حرفه ای و آماتور در سراسر جهان است. مواد با کیفیت بالا و راه حل های اصلی طراحی، اساس عملیات، کارآیی و عمر طولانی بیش از 5500 ابزار دستی این شرکت هستند. در دسترس بودن این ابزارها توسط یک شبکه توزیع چند شاخه تضمین شده است. UNIOR با استفاده از محصولات ریخته گریی سرد خود، تامین کننده مهم ابزار برای صنایع اروپایی است.

گردشگری

آرامش در طبیعت به دست می آید

UNIOR، که در دامنه رشته کوه های POHOJE کار می کند، و توسط چشم انداز جذابی احاطه شده است، در حال توسعه دو مرکز توریستی مرتبط با هم است. مرکز سلامت اقلیمی Rogla، مرکز المپیک و مرکز ورزشی زمستانی مخصوص برای ورزشکاران حرفه ای و ورزشکاران تفریحی بسیار جالب خواهد بود، در حالی که آبگرم Terme ZreZe برای افرادی که به دنبال سلامتی و رفاه هستند، ایده آل است. با وجود مکان های سالم همراه با امکانات مدرن ، این مکان یک انتخاب عالی برای تعطیلات خانوادگی، توانبخشی و آماده سازی برای ورزشکاران برتر می باشد.

www.rogla.eu

www.terme-zreceseu.eu

امکانات جامع

یک چرخه توسعه کامل

UNIOR انتظارات بالای کاربران از محصول خود را با ارائه یک رویکرد جامع چند رشته ای به سوی رشد پاسخ می دهد. مالکیت کارخانه فولاد، سرمایه گذاری های ثابت در توسعه کاری و به روز رسانی تولید و کنترل کیفیت در تمام مراحل از مواد گرفته تا کنترل نهایی این اطمینان را به وجود می آورند که محصولات با نام UNIOR واقعا با کیفیت بالا هستند. آنها به طور کامل در اروپا طراحی شده و ساخته شده اند!

1. ریخته گری با ویژگی های عالی

گروه UNIOR به عنوان مالک مشترک یک شرکت فولاد ؛ که برای ریخته گری های فولادی با کیفیت بالا شناخته شده است، همچنین دارای کنترل مناسب بر کیفیت مواد ورودی است. کروم وانادیوم، که توسط هر دو بخش ریخته گری و دستی ساخته شده است، با سختی بسیار زیاد و عمر طولانی محصولات نهایی متمایزی را ارائه می دهد. بخش مهمی از توسعه شامل بهبود بیشتر مواد است که ابزارهای با کیفیت بالاتر و دیگر محصولات مناسب UNIOR را تضمین می کند.

2. توسعه به کمک کامپیوتر

UNIOR همیشه ابزارهایی را با نیازهای کاربران که در ذهن دارند ارائه می دهد. با بهبود مواد، پیدا کردن راه حل های جدید ارگونومیک و با توجه به تمام جنبه های استفاده ایمن، UNIOR نشان داده است که یک شریک مناسب برای کاربران ابزارهای حرفه ای است. کارشناسان UNIOR در حال توسعه محصولات از شبیه سازی های کامپیوتری مختلف مانند شبیه سازی ریخته گری و جریان مواد با نرم افزار DEFARM و شبیه سازی برای تولید قطعات غلتکی و ابزارهای ریخته گری با استفاده از نرم افزار VERACAD استفاده می کنند.

3. فرآیندهای تولید انعطاف پذیر

ابزارهای UNIOR با استفاده از آخرین ماشین آلات کنترل شده توسط کامپیوتر برای پردازش حرارتی، مکانیکی و بررسی سطح مواد و برای محافظت از محصولات ساخته شده اند.

4. پردازش مواد مکانیکی

ماشین های تراش و سوزن های مناسب ، تراش مناسب برای هر نوع پروفیل داخلی و خارجی را فراهم می کنند. پردازش محصولات مختلف با استفاده از روش حذف مواد (حفاری، برش سطح، فرز، چرخش و غیره) با استفاده از مواد مدرن CNC انجام می شود.

5. پردازش ورق فلزی

فن آوری UNIOR اطمینان از جوشکاری دایره ای با کیفیت با توجه به فرایند MAG تا قطر و طول 300 میلی متر و پرس های غیر هیدرولیک و هیدرولیکی (تا 160 تن) و امکان تغییر گسترده ورق فلز را فراهم می کند. روند خمش با کمک دستگاه های CNC Salvagnini با استفاده از تکنولوژی رباتیک انجام می شود و سلول های جوشکاری رباتیک و جوشکاری مقاومتی را روی سطح ورق انجام می دهند.

 

 

6. پردازش مواد حرارتی

پردازش توسط کوره سخت کننده در یک محفظه محافظ انجام می شود که از تخریب روی سطح جلوگیری می کند. سختی مناسب قطعات ابزارها توسط سخت شدن القایی فراهم می آید.

 

7. حفاظت سطحی مواد

حفاظت سطحی نیکل، کروم و فسفات با استفاده از خطوط تولید مدرن، خودکار و کامپیوتری کنترل شده و سازگار با محیط زیست به دست می آید.

 

8. شکل ارگونومی را می توان با استفاده از یک یا چند لایه پلاستیکی روی سطح در رنگ های مختلف اجرا کرد. ما همچنین پوشش پلاستیکی دو لایه برای ابزارهایی که برای استفاده در شرایط ولتاژ بالا استفاده می شوند را ارائه می دهیم.

 

9. ریخته گری سرد روشي است كه براي تهيه مواد در دماي محيط استفاده مي شود.

مواد در ریخته گری سرد باید دقیق برش داده شوند و گرما و شیمیایی به درستی مورد استفاده قرار گیرند. با استفاده از گرما، فلز را نرم تر و انعطاف پذیر تر برای ریخته گری می شود.

با اصلاح شیمیایی، ماده با یک لایه روان کننده پوشش داده می شود تا اصطکاک را در طی جوش کاری کاهش دهد. تولید ریخته گری با تجهیزات پرسی مناسب انجام می شود. در مقایسه با ریخته گری گرم، مواد کمتر استفاده می شوند و دوام سخت تری به دست می آید. در مقایسه با ماشین کاری مواد کمتری نیز استفاده می شود، اما مزیت اصلی این است که الیاف داخل ماده برش نمی شود اما در ماشین کاری بر عکس است.

در UNIOR ما از سه پرس متفاوت برای ریخته گری سرد استفاده می کنیم. ما می توانیم قطعات با شکل متقارن تا قطر 100 میلی متر و حداکثر طول 200 میلی متر از انواع مختلف فولاد تولید کنیم. برای قطعات ریخته گری شده ما همچنین می توانیم در صورت لزوم ماشین کاری و عملیات حرارتی اضافی را به کار ببریم.

 

 

تست شده در آزمون های دقیق

UNIOR یک پشتیبان افتخاری از تیم های دوچرخه سواری، اتومبیل و موتورسیکلت  بین المللی است که از ابزارهای UNIOR برای تعمیر و نگهداری تجهیزات خود برای مسابقات استفاده می کنند. بنابراین ابزارها تحت شرایط سخت مورد آزمایش قرار می گیرند، جایی که از این ابزارها برای کمک به دستیابی به نتایج استثنایی در سراسر جهان استفاده می شود.

 

ذخیره فضا

بسته بندی های مناسب ارائه شده ما را قادر می سازند ذخیره سازی و نمایش بهتر محصولات را با توجه به فضای مورد استفاده فراهم آوریم. طراحی مناسب بسته بندی و ارائه تمام اطلاعات مرتبط با بسته بندی حمل و نقل آنها را به خرده فروشی ها آسان تر می کند.

اندازه بسته بندی باعث می شود حداکثر تعداد محصولات را در یک جا ببندید، و باز کردن آنها به آسانی امکان پذیر باشد.

پایگاه داده لجستیک

پایگاه داده لجستیک حاوی حداکثر اندازه محصول و همچنین بسته بندی خرده فروشی و حمل و نقل، برنامه ریزی برای ذخیره سازی را آسان تر می کند، زیرا کد EAN بر روی هر محصول فراهم می آید، که همچنین شناسایی آن را هم آسان تر می کند.

 

آموزنده برای کاربر

بسته بندی ابزار UNIOR تضمین می کند که تمام ویژگی های فنی یک محصول بلافاصله در مقابل چشم خریداران است. این اطلاعات  ، داده های مرتبط با استفاده ، قابلیت نگهداری، مواد مورد استفاده و سایر ویژگی های ابزارهای UNIOR را نمایش می دهند. ویژگی مشخص بسته بندی که ابزار را از تاثیر خارجی محافظت می کند این است که امکان مشاهده محصول وجود دارد. با وجود حفاظت، خریدار می تواند آن را تست کند، طراحی های ارگونومیک را حس کند و دقت تولید را بررسی کند.

 

بسته بندی دستی

ابزارهای دستی UNIOR در بسته بندی خرده فروشی دستی در دسترس هستند. طراحی بسته بندی، کار مشتری را برای انتخاب ابزار مناسب و کار فروشنده را برای برنامه ریزی فروش آسان تر می کند. نرم افزار ویژه ای برای شبیه سازی ترتیب محصولات برای ترتیب بهینه فروش در دسترس است. از آن استفاده کنید.

موثر برای نقاط فروش

UNIOR یک نام تجاری است که کار کاربران را برای انجام وظایف مختلف آسان تر می کند. در همکاری با شرکای خوب، همچنین کار انتخاب و خرید ابزار در محل فروش را ساده تر می کند. UNIOR همچنین با استفاده از تجهیزات دستی مناسب برای داخل و خارج از منزل، با نسبت مناسب قیمت و کیفیت، با بسته بندی خوب و با ارائه ویژگی های محصول مناسب، این اطمینان را فراهم می آورد که می توان آن را به بسیاری از مشتریان نهایی تا حد ممکن ارائه داد. ابزارهای UNIOR باعث موفقیت شما در کارتان می شوند.

مشارکت متخصصان

شهرت علامت تجاری UNIOR توسط افراد حرفه ای ایجاد شده است که از بهترین ابزار برای نیازهای خاص خود استفاده می کنند و نیز شرکای تجاری که برای آنها UNIOR راه حل های بهبود یافته برای نقاط فروش را ارائه می دهد، و آخرین، اما نه کم اهمیت، ورزشکاران و رانندگانی هستند که نتایج مناسب خود را به دست می آورند، و برای نگهداری دوچرخه ، موتورسیکلت و اتومبیل های حرفه ای خود از ابزارهای UNIOR  استفاده می کنند. UNIOR با روشی جامع برای بازاریابی، درک خود را از نیازهای کاربران، خریداران و شرکا نشان می دهد.

 

UNIOR سیستم های زیر را در سیستم کسب و کار خود اجرا و تأیید کرده است:

* یک سیستم مدیریت کیفیت که مطابق با الزامات استاندارد ISO 9001 است،

* یک سیستم مدیریت زیست محیطی که مطابق با الزامات استاندارد ISO 14001 است،

* سیستم تضمین کیفیت در صنعت خودرو مطابق با الزامات استانداردهای زیر:

- ISO / TS 16949، VDA 6.1، VDA 6.4.

 

برچسب کیفیت و ایمنی

ابزارهای دستی UNIOR برای کاربران در همه قاره های جهان در دسترس هستند. علامت تجاری UNIOR در بیش از 80 کشور شناخته شده است. کیفیت ابزارها مطابق با استانداردهای دقیق جهانی و اروپایی است. ابزار با علامت VDE ایمنی کاربر حتی در شرایط کار با ولتاژ بالا را تضمین می کند. این تضمین توسط موسسه VDE آلمان ارائه شده است.

قابلیت اطمینان

محصولات مناسب به موقع و در زمان مناسب ارائه می شوند

UNIOR شریک قابل اعتمادی است. این عمل بر اساس مدل EFQM برتری کسب و کار است. UNIOR دارای گواهینامه هایی برای محصولات خود است که کیفیت و ایمنی آنها را نشان می دهد. این شرکت نیازهای مشتریان و سفارشات را با تدارکات پیشرفته برآورده می کند. با داشتن یک علامت تجاری مناسب، دفتر نمایندگی و یک شبکه گسترده از توزیع کنندگان، این شرکت اطلاعات کامل و کیفیت خدمات بعد از فروش را برای کاربران خود فراهم می کند.

ابزارهای حرفه ای برای حرفه ای ها

UNIOR با داشتن دانش کاملی در زمینه استانداردهای بین المللی ، به طور مداوم در حال توسعه نوآوری برای نیازهای کاربران حرفه ای است. راه حل های اصلی آن ویژگی های عملکردی عالی را فراهم می کنند، در حالی که ارگونومی مناسب باعث افزایش راحتی در کار و رعایت استانداردهای سختگیرانه می شود و ایمنی در محل کار را تضمین می کند.

کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت www.uniortools.com با نوآوری هایی آشنا شوند که کار را سریع تر و ساده تر می کنند و از طریق ویدیویی استفاده صحیح و دستورالعمل های استفاده ایمن از ابزارهای دستی را بیاموزند.

توزیع شبکه ای

فروش محصولات در سراسر جهان توسط دفاتر نمایندگی UNIOR و شبکه وسیعی از توزیع کنندگان تضمین شده است. نمایندگان UNIOR، که بیشترین میزان ارزش علامت تجاری را می دانند، همچنین اطلاعات تخصصی را در زمینه استفاده صحیح از ابزارها ارائه می دهند. دفاتر نمایندگی در کشورهای مختلف جهان نیز کیفیت خدمات پس از فروش را برای بازارهای منفرد ارائه می دهند.

لجستیک بهینه

در رابطه با محصولات خود، UNIOR به مشتریان خود تضمین می دهد که آنها ابزارهای دستی را مطابق با محتوای توافق شده و در مدت زمان مورد توافق دریافت خواهند کرد. انعطاف پذیری و پاسخگویی از طریق برنامه ریزی دقیق جریان مواد خام، مواد، محصولات تولیدی و محصولات تمام شده در طول کل فرآیند تولید به دست می آید.

انبار کردن مدرن برای محصولات و بسته بندی ابزارهای دستی بر اساس الزامات خریدار انجام می شود و قابلیت اطمینان بیشتری را در هنگام ثبت سفارشات فراهم می کند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مروبطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.