ثبت نام کنید
خرید نهایی 0
PowerTeam
چهارشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۸
0 نظر
582 بازدید

میراث نوآوری

از سال 1924 ، ما به تولید محصولات ، سیستم ها و ابزارهای قدرت هیدرولیک با قدرت بالا مشغول هستیم و بسیاری از محصولات ما به عنوان استاندارد صنعت به علت ساخت خوب ، قابلیت اطمینان و ماندگاری طولانی شناخته می شوند. امروزه ، ما طیف کاملی از محصولات و خدمات با درجه حرفه ای را در سراسر جهان ارائه می دهیم.

کیفیت Power team

محصولات Power Team  به صورت دقیق بر اساس فرایندهای ساخت استاندارد ISO 9001  ساخته شده اند و تحت پوشش ضمانت Lifetime Powerthon  هستند.

توزیع و خدمات جهانی

هر کجای جهان که مشغول کار باشید، شبکه توزیع کنندگان و مراکز خدماتی Power Team  محصولات، قطعات و خدمات را در همان محل ارائه می دهند.

Power team: 90 سال تجربه در زمینه تولید پمپ های هیدرولیک فشار قوی ، سیلندرها ، جک ها ، پمپ ها و ابزارهای حرفه ای.

شرکت فناوری های هیدرولیک و SPX : کلیه حقوق محفوظ است.

تلاش زیادی برای اطمینان از صحت توضیحات مرتبط با محصول در این کاتالوگ در زمان چاپ انجام شده است.  SPX حق دارد محصولات خود را بدون اطلاع قبلی اصلاح یا متوقف کند ، یا بدون اطلاع قبلی ، تغییر دهد یا اصلاح کند.

علائم تجاری SPX یا هر بخشی از سند یا هر یک از مطالب آن بدون رضایت کتبی قبلی شرکت SPX  یا فن آوری های هیدرولیکی SPX  نمی توانند کپی ، تکثیر یا انتقال داده شده یا اصلاح شده یا استفاده شوند. "Power team" ، "Vanguard" ، " Vanguard Jr. " ، "ًQuarter horse" ، "Flame-out" ، "POSI-Check" ، "Roll-Bed" ، "Power-Twin" مارک های ثبت شده شرکت SPX  و فن آوری های هیدرولیک SPX هستند.

دستورالعمل های زیر برای کاربردهای مرتبط با استفاده از آسانسور و ساخت و ساز هستند.

ابزارهای هیدرولیک ، غلطک و پرس ممکن است خارج از این توصیه ها قرار گیرند.

همیشه بررسی کنید که "ظرفیت قابل استفاده مخزن " پمپ از ظرفیت روغن سیلندر بیشتر باشد.

برخی از پمپ های Power Team  در پیکربندی های خاص موجود هستند که در این کاتالوگ لیست نشده اند. Power team می تواند پمپ های با مونتاژ سفارشی با ولتاژ ، سوپاپ و تنظیمات شیر خاص و غیره را ارائه دهد. برای نیازهای خاص خودتان لطفاً با توزیع کننده محلی یا کارخانه Power Team  مشورت کنید.

* پمپ های دستی = تعداد ضربه های مورد نیاز برای جابجایی پیستون 1 ". پمپ های هوایی ، برقی و بنزینی / پمپ های هیدرولیک = تعداد ثانیه های لازم برای جابجایی پیستون 1 ".

1. در هر سیلندر در کاربرد مد نظر شما چه میزان تنش فشار یا کشش لازم است؟ (برآورد تخمینی ؛ همیشه یک سیلندر با میزان تناژ 20٪ یا بیشتر از آنچه برای بلند کردن بار لازم است را انتخاب کنید.)

2. چه میزان طول ضربه فشار یا کشش لازم است؟

3. آیا سیلندر به فشار ، کشیدن یا هر دو نیاز دارد؟ (سیلندرهای تک حلقه پیستون را تحت فشار هیدرولیکی گسترش می دهند ؛ سیلندرهای دو منظوره پیستون را تحت فشار گسترش داده و جمع می کنند)

4. آیا این کاربرد به چندین سیلندر نیاز دارد؟

5. آیا کاربرد ثابت است یا اجزای آن باید وزن کم داشته باشند تا قابلیت حمل آسان داشته باشند؟

6. همانند یک عملکرد کشش آیا نیاز به گسترش یک میله یا کابل از طریق مرکز سیلندر برای این کاربرد دارید؟

7. آیا این کاربرد نیاز دارد که سیلندر در مناطق کار با فاصله محدود قرار گیرد؟

8. آیا این کاربرد نیاز دارد که سیلندر در انتهای ضربه کاری اش بسته باشد ؟

9. آیا این سیلندر در برابر بارهای خارج از مرکز مقاومت می کند؟ سیلندرهایی با سرپوش های چرخان در دسترس هستند.

10. آیا این کاربرد نیاز دارد که بار برداشته شده برای مدت زمان طولانی پشتیبانی شود؟ بخش های قفل برای چنین کارهایی ایده آل هستند ، مانند بلوک های مهاری.

11. آیا مقاومت در برابر خوردگی لازم است؟ ساختار سطح منحصر به فرد Power Tech  در بسیاری از سیلندرهای Power Team  استاندارد است و در بسیاری از سیلندرهای ما که دارای مشخصات فولادی هستند اختیاری است.

12. آیا این کاربرد شامل چرخه های بالا (بیش از 2500 در چرخه عمر سیلندر) است؟ سیلندرهای سری  RD  ،  RH  ، ​​ RP  و  C  گزینه های ایده آل هستند. لطفا برای قابلیت های هر سیلندر به صفحات 12-13 مراجعه کنید.

Power team فقط ساختار سطح با تکنولوژی پیشرفته را ارائه می دهد.

* خوردگی و مقاومت بالا در برابر سایش، خاصیت ضد لکه دار شدن.

* به طور قابل توجهی عمر یک سیلندر را افزایش می دهد.

* روان کننده ها را حفظ می کند ، از چسبیدن برنز و مواد دیگر به سطح جلوگیری می کند.

* باعث افزایش مقاومت و دوام در برابر ضربه می شود.

* باعث افزایش عملکرد سطح و استحکام کششی می شود.

* باعث بهبود مقاومت در برابر سایش و خراش می شود.

* هیچ تغییر قابل توجهی در ابعاد ایجاد نمی کند.

* حداقل سختی 56 RC

* آزمایشات مقاومت در برابر خوردگی با اسپری نمک 100 ساعته(ASTM B117-85)  را می گذراند.  

محصولات Power Tech  از لحاظ مهره ها ، بدنه سیلندر و پیستون / میله پیستون سیلندرهای زیرین استاندارد هستند: RLS50 ،  RLS100،  RLS200 ،  RLS300،  RLS500S ،  RLS750S ، RLS1000S و RLS1500S.

توجه: از آبکاری برنز می توان به جای پرداخت سطح Power Tech  برای میله پیستون / پیستون هر یك از سیلندرهای فوق استفاده کرد. ساختار سطح Power Tech  از نوع استاندارد RH  برای سیلندر های تک و دو منظوره استاندارد است. ساختار سطح Power Tech  روی میله پیستون / پیستون سیلندرهای RT172 ، RT302 و RT503  استاندارد است.

 

Power team فقط ساختار سطح با تکنولوژی پیشرفته را ارائه می دهد: 10 مدار هیدرولیک

پمپ ها ، سیلندرها ، کنترل ها

با استفاده از قطعات هیدرولیک Power Team  کاربردهای زیادی امکان پذیر هستند.

برای پرس ، بلند کردن و تنظیمات تولید یا نگهداری.

پمپ نشان داده شده یک واحد برقی / هیدرولیک معمولی است. پمپ های برقی ، هوایی یا بنزینی موجود هستند.

ما سیلندرهای خودمان را در کارخانه های با استاندارد ایزو 9001 تولید می کنیم.

تمام سیلندرهای Power Team  دارای تاریخ بوده و حداکثر میزان فشار و ظرفیت روی آنها درج شده است. هر سیلندری که می سازیم مطابق استاندارد ASME B30.1  است و قبل از ترک کارخانه تا 125 درصد ظرفیت تحت فشار تست می شوند. 

برخی از ویژگی های دیگر شامل موارد زیر هستند:

* حفره های سیلندر برای سفت شدن و صاف کردن سطح باعث افزایش 30٪ ماندگاری بیشتر می شوند.

* حفره های پایه دار در برابر ظرفیت کامل سیلندر مقاومت می کنند.

* محدوده فشار پشتی سیلندر بین 25000 تا 35000 psi ، بسیار فراتر از استفاده شدید است.

* سیلندرهایی که دارای مهره های غده ای هستند در سرعت 10000 psi  باید بسته باشند و توسط اسمبلرهای معتبر آزمایش شوند.

* بازرسی های ذرات جریان عیب های موجود در فولاد را تشخیص می دهند.

* بدنه های سیلندری از فولاد یا آلومینیوم هستند و مانند برخی سیلندرهای شرکت های رقیب جوش داده نمی شوند.

* مواد از سطح جدا می شوند تا اطمینان حاصل شود که هرگونه نقص برطرف شده است.

IJ100

شلنگ های Power Team معیارهای مشخص شده بر اساس استاندارد شماره IJ100 برای شلنگ هیدرولیک را رعایت می کنند.

تحت رویه های مشخص شده در این استاندارد، شلنگ هیدرولیک باید:

1. داشتن حداقل عمر متوسط 30000 چرخه در حالت ظرفیت کامل.

2. داشتن حداقل تحمل فشار دست کم دو برابر فشار کاری سطح بندی شده.

CSA (انجمن استاندارد کانادا)

در جایی که مشخص شده باشد، پمپ های برق Power Team از الزامات طراحی ، اسمبلی و تست انجمن استاندارد کانادا پیروی می کنند. نکته: اگر گواهی CSA مورد نیاز است، باید در زمانی که پمپ سفارش داده می شود درخواست داده شود.

NEMA

در جایی که مشخص شده باشد، پمپ های برق Power Team از الزامات طراحی ، اسمبلی و تست NEMA 12 پیروی می کنند که یک استاندارد انجمن تولید کنندگان الکتریکی ملی مرتبط با محصولات الکتریکی مورد استفاده و مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار است.

معیارهای طراحی محصول Power Team

تمام محصولات هیدرولیک با برند Power Team طوری طراحی و تست شده اند تا برای حداکثر فشار کاری 10000Psi ایمن باشند مگر اینکه مورد دیگری ذکر شده باشد.

اطمینان از کیفیت

تمام سیلندرهای هیدرولیک ما تحت بررسی کیفی در مدت تولید قرار می گیرند. تمام میله های فولادی تایید می شوند و مواد آنها بررسی می شوند. قبل از ترک کارخانه ، تمام سیلندرها برای فشار 12500 Psi تست می شوند ، به جز برای سری RT که برای 10000Psi برای اطمینان از کارایی در هنگام کار تست می شوند. ما تلاش زیادی کرده ایم تا آخرین ویژگی های محصولات ما در این کاتالوگ نشان داده شوند. لطفا برای اطلاع در زمینه آخرین ویژگی های محصولات با کارخانه Power Team تماس بگیرید.

گارانتی مادام العمر Power Team با جزییات بیشتر در صفحه 237 این کاتالوگ توضیح داده شده است.

تعهد Power Team نسبت به کیفیت در هر کاری که ما انجام می دهیم مشهود است از دریافت مواد خام گرفته تا چگونگی پشتیبانی از مشتریانمان در طول این سال ها بعد از اینکه آنها محصولات ما را می خرند. Power Team دارای استاندارد کیفی بین المللی Iso9001:2000 است. Iso9001:2000 نیازمند انطباق با استانداردها برای مدیریت، توسعه محصول ، تولید و پیشرفت مداوم است. Power Team از روندهای بازرسی ، مدیریت و آموزش بهره می برد. Iso9001 همچنین نیازمند این است که بررسی های داخلی و خارجی دوره ای انجام شوند تا اطمینان حاصل شود که تمام ویژگی های کار تاثیر گذار بر کنترل کیفی بررسی شده اند.

این امر همیشه انجام شده است و ادامه هم خواهد یافت ، این فلسفه کار ماست.

آن تضمین ما برای شما است.

ASME B30.1

سیلندرهای هیدرولیک Power Team کاملا منطبق با معیارهای تعیین شده توسط استاندارد انجمن آمریکایی مهندسان مکانیک ASME B30.1 هستند.

سیلندرهای ما طوری طراحی شده اند که دارای حداقل عامل ایمنی 2 به 1 در حالت دوام بازده ماده معمول باشند. هر سیلندر در فشار حداکثر بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که کارایی لازم را دارد و بدون نشتی است.

ASME B40.1

ارزیابی های فشار بالای Power Team مطابق با توصیه های تعیین شده توسط استاندارد انجمن آمریکایی مهندسان مکانیک ASME B40.1 ، سطح B هستند.

CE Mark

Power Team متعهد به طراحی ، تولید و بازاریابی محصولاتی است که نیازهای مشتریان ما را برآورده می کنند. Power Team یک برگه انطباق کیفی (CE) را برای محصولات خود فراهم می آورد که مطابق با استانداردهای جامعه اروپا است.

محصولات Power Team توسط این گارانتی پوشش داده نمی شوند و در عوض به صورت زیر گارانتی می شوند:

* جک ها و بخش های الکترونیکی که امکان متورم شدن دارند در برابر نقایص و نحوه کار برای یک دوره یک ساله از تاریخ خرید گارانتی می شوند.

* بخش های مصرفی از جمله زنجیرها، باتری ها ، چاقوها و تیغه های برش بدون محدودیت در برابر نقایص در مواد و طرز کار برای یک دوره یک ساله از تاریخ خرید گارانتی می شوند.

* تمام موتورهای الکتریکی و موتورهای گازی به صورت جدا توسط تولید کننده مرتبطشان بر اساس موارد و شرایط تصریح شده در گارانتی مجزای آنها گارانتی می شوند.

گارانتی های ذکر شده پوسیدگی معمولی ، سو استفاده از محصول، گرم شدن ، هر گونه تغییر ، استفاده برای اهدافی به غیر از هدف مد نظر یا استفاده به طریقی غیر صحیح را شامل نمی شوند.

برای بهره بردن از گارانتی محصول ، محصول Power Team را به یک مرکز تعمیر مجاز Power Team یا کارخانه SPX بازگرداید ( کرایه حمل از قبل پرداخت شده است) . اگر هر گونه محصول یا قطعه تولید شده توسط SPX توسط SPX تشخیص داده شد که معیوب است ، SPX بنا به اختیار خود یا آن را تعمیر می کند یا آن محصول یا بخش معیوب را جای گزین می کند و دوباره آن را باز می گرداند.

این راه حل تنها راه حل انحصاری موجود برای هر گونه نقص در محصولات یا قطعات تولید شده و فروخته شده توسط SPX  یا برای آسیب های حاصل از هر گونه دلایل دیگری است از جمله سهل انگاری SPX . SPX در هر حالت مسئول هر گونه واقعه یا پیامد از هر نوعی ، خواه برای کالاهای ناقص یا غیر منطبق و سهل انگاری خریدار نیست.

گارانتی SPX  محدود به افرادی است که محصولات یا قطعات Power Team را می خرند برای فروش مجدد یا برای استفاده در دوره مرسوم کسب و کار خریدار.

این گارانتی انحصاری است و SPX هیچ گارانتی دیگری از هر نوعی در زمینه محصولات تولیدی یا فروخته شده توسط آن ندارد. هیچ کارگزار، کارمند یا نماینده ای از طرف SPX دارای هیچ گونه مسئولیتی برای هر گونه تایید ، نمایندگی یا تضمین محصولات و قطعات Power Team نیست ، مگر اینکه در اینجا ذکر شده باشد.

هدف این گارانتی فراهم آوردن امکان تعمیر یا جای گزین کردن محصولات و قطعات تولیدی توسط SPX است که دارای معایبی در زمینه مواد خود یا طرز کار خود هستند یا سهل انگاری در تولید. این گارانتی انحصاری برای این منظور است تا زمانی که SPX تمایل دارد و قادر به جای گزینی محصولات و قطعات معیوب به طریق تعیین شده است.

 

هر گونه کپی برداری  از این مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد .گروه بازرگانی جامع ابزار

www.jameabzar.ir

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مروبطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.